Якщо ви мій клієнт:

Опишіть ваші враження від співпраці зі мною та отриманого результату 🥰

Або ж ви споглядач:

Якщо подобаються мої роботи, можете похвалити 😉

Відгуки дуже важливі для мене та спонукають розвиватись далі. Дякую!
Залиште свій відгук
×
Фото для аватарки
Дуже класний фотограф)) Якщо навіть у вас пишні форми, або фігура не шик, вона все одно зробить з вас апетитну цукерочку!

@marannasorokhan_berger
Знімаюся у Іванки вже не вперше і завжди результат перевершує очікування. Справжній професіонал, адже всі мої побажання були виконані на 100% і навіть більше. Все дуже гарно, естетично та жіночо – тому дуже рекомендую!
@nadin_always_win
Фото отримала, дуже задоволена зйомкою, процесом. Це незабутній досвід, а фото просто нереальні – не можу перестати їх переглядати знову і знову. Дякую тобі, та твоєму професіоналізму. А саме головне що все пройшло, як на одному диханні – просто та професійно.
@marianna.kovalchukkk
Я на такі фото навіть не надіялась. Чекала, що хоч пару вийдуть гарних. Але так, щоб я не змогла вибрати з усіх кращих 10… Дякую, ви точно на своєму місці працюєте!
@vita_xrustik
Я мега задоволена фотографіями, які ти зробила! А як мені допомагала у всьому, то взагалі окреме дякую. Неймовірно легко спілкуватись з тобою і це дуже важливо для мене. Ти кайфуєш від роботи і це помітно, навіть світло ти геніально виставляєш. Я однозначно всім буду рекомендувати і прийду ще не один раз. Дякую!
@olga_slobidchuk
Нещодавно були на фотосесії у Іванки – вона дуже відкрита людина та професіонал своєї справи. Я дуже хвилювалася, адже не знала які вийдуть фото… Проте була приємно здивована, бо фото просто бомба! Щиро рекомендую цього фотографа – у неї особливий підхід до кожного й були враховані всі наші побажання.
@oleksandra_toma
То як, відгук напишете?
×
Фото для аватарки