фотограф івано-франківськ коломия

Відгуки про мене

Опишіть ваші враження від співпраці та отриманого результату

 • Rating

 1. Аватар Надія

  Знімаюся у Іванки вже не вперше і завжди результат перевершує очікування🔥 Справжній професіонал, адже всі мої побажання були виконані на 100% і навіть більше. Все дуже гарно, естетично та жіночо – тому дуже рекомендую ♥️

 2. Аватар Маріанна Ковальчук

  Фото отримала, дуже задоволена зйомкою, процесом. Це незабутній досвід, а фото просто не реальні – не можу перестати їх переглядати знову і знову. Дякую тобі, та твоєму професіоналізму. А саме головне що все пройшло, як на одному диханні просто та професійно.

 3. Аватар Віта Мазуркевич

  Я на такі фото навіть не надіялась. Чекала, що хоч пару вийдуть гарних. Але так, щоб я не змогла вибрати з усіх кращих 10… Дякую, ви точно на своєму місці працюєте!

 4. Аватар Олександра Томащук

  Нещодавно були на фотосесії у Іванки – вона дуже відкрита людина та професіонал своєї справи. Я дуже хвилювалася, адже не знала які вийдуть фото… Проте була приємно здивована, бо фото просто бомба! Щиро рекомендую цього фотографа – у неї особливий підхід до кожного й були враховані всі наші побажання.

 5. Аватар Ольга Ляхович

  Я мега задоволена фотографіями, які ти зробила! А як мені допомагала у всьому, то взагалі окреме дякую. Неймовірно легко спілкуватись з тобою і це дуже важливо для мене. Ти кайфуєш від роботи і це помітно, навіть світло ти геніально виставляєш. Я однозначно всім буду рекомендувати і прийду ще не один раз. Дякую!